Grudziądzkie Towarzystwo Kultury

Struktura
Statut
Honorowi prezesi
GalerieHistoria
Co było?
Co będzie?
Co będzie?Wystawa fotograficzna z warsztatów w stylu lat dwudziestych. Klub Centrum SM zaprasza na otwarcie wystawy "Okruchy niepodległej" w poniedziałek 17 lutego o 17:00 w galerii Klubu. Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców Grudziądza do udziału w imprezie organizowanej wspólnie z GTK - wstęp wolny.


Kolejne spotkanie fotograficzne tym razem w klimatach walentynkowych. W czwartek 13 lutego o 16:00 w pracowniach fotograficznych szkoły przy ul. Kasprowicza spotkamy sie z fotografem Joanną Zasadą w studiu SOSW nr 2.Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców Grudziądza do udziału w imprezie "Walentynkowa fotografia" jak zrobić z niej niezapomnianą pamiątkę? - wstęp wolny.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Grudziądza do udziału w cotygodniowych prelekcjach w Kole Miłośników Dziejów Grudziądza.
Spotkania o godzinie 17:00 w Klubie Centrum Spółdzielni Mieszkaniowej (wstęp wolny)Ruszyła kolejna edycja projektu "Kulturalne foto-rozmowy" prowadzona przez nasze Stowarzyszenie. Zapraszamy mieszkańców zainteresowanych poznawaniem historii i ciekawych miejsc Grudziądza do udziału w spotkaniach, których uczestnicy, amatorzy i pasjonaci fotografii pracować będą pod okiem Joanny Zasady. Szczegóły podajemy każdorazowo na FB.